۰۵ خرداد ۱۳۹۹

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۸۲۹۹۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴ دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

در جلسه پنجم اسفند ماه هیئت وزیران، تعرفه برق مشترکان خانگی پنج شهرستان بنا بر پیشنهاد وزارت نیرو تغییر کرد. در این جلسه، طبقه‌بندی گرمسیری، مدت و دوره زمانی آن در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل (استان اصفهان) و شهرستان پلدختر (استان لرستان) و شهرستان رستم (استان فارس) تعیین گردید.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران در جلسه ۵ اسفند ۱۳۹۷ به پیشنهاد وزارت نیرو، تعرفه برق مشترکان خانگی پنج شهرستان را تغییر داد.

مطابق این تصمیم، طبقه‌بندی گرمسیری، مدت و دوره زمانی آن در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل (استان اصفهان) و شهرستان پلدختر (استان لرستان) و شهرستان رستم (استان فارس) به شرح جدول زیر تعیین می‌شود:

تغییر تعرفه برق مشترکان خانگی شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، پلدختر و رستم

براساس این مصوبه، بارمالی ناشی از اجرای این تصویب‌نامه از محل منابع مندرج در ماده (۸) قانون هدفمند کردن یارانه‌ها – مصوب ۱۳۸۸- با رعایت سقف مقرر در قوانین بودجه سالانه کل کشور تأمین می‌شود.

انتهای پیام/ تعرفه‌گذاری انرژیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.