۲۰ تیر ۱۳۹۹

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۸۱۶۶۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱ دسته : پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی, خبر, نفت و انرژی
۰

پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی فردا ۲۹ بهمن ماه همزمان با پنجمین سالروز ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود. در این همایش پس از مراسم افتتاحیه، ۵ نشست سیاستی برگزار خواهد شد؛ موضوع پنجمین نشست سیاستی این همایش «ضرورت و الگوی توسعه پتروپالایشگاه ها در کشور» خواهد بود که ساعت ۱۵.۳۰ با حضور صاحبنظران آغاز می شود.

به گزارش مقاومتی نیوز پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «انرژی؛ پیشران اقتصاد ایران» فردا ۲۹ بهمن ماه همزمان با پنجمین سالروز ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

در این همایش پس از مراسم افتتاحیه، ۵ نشست سیاستی برگزار خواهد شد که در هر نشست، مقاله برگزیده مرتبط با محور نشست ارائه شده و سپس اعضای حاضر در نشست، به بحث و گفتگو پیرامون موضوع خواهند پرداخت.

پنجمین نشست این همایش با موضوع «ضرورت و الگوی توسعه پتروپالایشگاه ها در کشور» ساعت ۱۵.۳۰ برگزار خواهد شد. دکتر فتحی معاون اقتصادی و توسعه رقابت مرکز ملی رقابت، مهندس داوودی نائب رئیس شورای رقابت، دکتر حیدری مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و تنظیم مقررات آب و برق وزارت نیرو و دکتر حسینی دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق به ریاست مهندس سیفی مدیر عامل سابق شرکت ملی صادرات گاز و عضو کمیته علمی همایش به بحث و گفتگو می پردازند.

همچنین در ابتدای این نشست گزارش «راهکارهای توسعه پتروپالایشگاه ها در کشور» توسط عماد رفیعی ارائه خواهد شد.

پوستر نشست در زیر قابل رویت است:

علاقه مندان به شرکت در پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی و نشست های آن می توانند جهت هماهنگی، با مرکز سیاست پژوهی اقتصاد مقاومتی به شماره ۷۷۲۴۰۵۸۸ و آدرس سایت conf.pmecenter.ir ارتباط برقرار نمایند.

انتهای پیام/ پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.