۱۰ خرداد ۱۳۹۹

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۷۸۵۴۰ ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲ دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

گروه صنعتي ايران خودرو در فراخواني از تمامی قطعه سازان كشور دعوت كرد تا در داخلي سازی قطعات با ارزش افزوده بالا، اين خودروساز را در مسير خودكفايی كامل توليد خودرو ياری كنند.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از ایکوپرس، در راستای تحقق اهداف و سياست های تعيين شده اقتصاد مقاومتی، بهره‌مندی از توان، استعداد و دانش متخصصان  متعهد کشور بویژه در دوران سخت تحريم های ظالمانه غرب و به منظور حمایت از توسعه تولید ملی به ویژه در دستیابی به فناوری‌های برتر در عرصه صنعت، گروه صنعتی ايران خودرو از قطعه سازان توانمند كشور دعوت به همكاری كرده است.

دعوت ایران خودرو از قطعه سازان برای بومی سازی قطعات

در اين فراخوان از سازندگان دعوت شده تا زنجيره تامين گروه صنعتی ايران خودرو را در اين “جهاد خودكفايی” ياری كنند.

برهمين اساس، اين خودروساز نمايشگاه دائمی برای عرضه و معرفی قطعات خودكفا نشده در شركت ساپكو برپاکرده است.

هدف از برگزاري اين نمايشگاه آشنايي قطعه سازان و صنعتگران پرتوان كشور با قطعات پيشرفته با عمق ساخت كم و اعلام آمادگی برای تامين اين بخش از قطعات به منظور مقابله با تحريم های بين المللی است تا داخلی سازی بخش‌های اصلی محصولات خودروسازان كشور توسط قطعه سازان داخلی انجام پذیرد.

انتهای پیام/ تولید و اشتغالجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.