۱۸ تیر ۱۳۹۹

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۱۰۵۵۰۳ ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸ دسته : گفتگو, نظام مالی
۲

یک مقام بانکی با اشاره به اینکه ۴ بانک خصوصی به دلیل فعالیت نامطلوب خود در معرض ورشکستگی هستند، گفت: در مجموع حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان سپرده مردم در این ۴ بانک است که مدیریت این مسئله را سخت تر کرده است.

یک مقام بانکی در گفتگو با مقاومتی نیوز از ورشکستگی قطعی ۴ بانک خصوصی خبر داد و گفت: زیان انباشته این ۴ بانک به دلیل عملکرد نامطلوبشان روز به روز در حال افزایش است و تدبیری برای آن اندیشیده نمی شود.

وی افزود: بانک مرکزی باید هر چه سریعتر تکلیف این بانک ها را مشخص کند و آنها را از اقتصاد خارج نماید؛ اما عملکرد ضعیف بانک مرکزی باعث شده این بانک ها کماکان به فعالیت خود ادامه دهند و زیان جدید بسازند.

این مقام بانکی ادامه داد: در مجموع حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان سپرده مردم در این ۴ بانک است که مدیریت مسئله ورشکستگی بانک ها را سخت تر کرده است.

وی گفت: با این حال بعضی از این بانک ها کماکان در رسانه ملی یا خبرگزاری های معتبر تبلیغ می کنند و با فریب مردم از آنها جذب سپرده می کنند.

انتهای پیام/ وضعیت بانک ها

  1. باسلام درکشورایران که نظامش اسلامی وبانکهایش بین تمام بانکهای دنیا بالاترین سود را دریافت میکنند چطوری ورشکسته میشود مگر ممکنه؟؟؟؟ به خداقسم اینگونه دورغها دیگه نخ نماشده بس کنید؟؟ اسلام ربا راحرام دانسته ودرقران کریم هم امده ان وقت میگوید بعضی از بانکها ورشکسته شدند؟؟ کمتر اختلاس نمایند؟؟

    ۱۰


جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.