۱۱ فروردین ۱۳۹۹

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۱۰۵۵۰۳ ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸ دسته : گفتگو, نظام مالی
۰

یک مقام بانکی با اشاره به اینکه ۴ بانک خصوصی به دلیل فعالیت نامطلوب خود در معرض ورشکستگی هستند، گفت: در مجموع حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان سپرده مردم در این ۴ بانک است که مدیریت این مسئله را سخت تر کرده است.

یک مقام بانکی در گفتگو با مقاومتی نیوز از ورشکستگی قطعی ۴ بانک خصوصی خبر داد و گفت: زیان انباشته این ۴ بانک به دلیل عملکرد نامطلوبشان روز به روز در حال افزایش است و تدبیری برای آن اندیشیده نمی شود.

وی افزود: بانک مرکزی باید هر چه سریعتر تکلیف این بانک ها را مشخص کند و آنها را از اقتصاد خارج نماید؛ اما عملکرد ضعیف بانک مرکزی باعث شده این بانک ها کماکان به فعالیت خود ادامه دهند و زیان جدید بسازند.

این مقام بانکی ادامه داد: در مجموع حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان سپرده مردم در این ۴ بانک است که مدیریت مسئله ورشکستگی بانک ها را سخت تر کرده است.

وی گفت: با این حال بعضی از این بانک ها کماکان در رسانه ملی یا خبرگزاری های معتبر تبلیغ می کنند و با فریب مردم از آنها جذب سپرده می کنند.

انتهای پیام/ وضعیت بانک هاجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.