۱۷ مرداد ۱۳۹۹

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۱۰۱۰۸۳ ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲ دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

سخنگوی صنعت برق در پی اجرای طرح حذف قبوض کاغذی در کشور، گفت: برق به هيچ عنوان گران نشده و ما فقط صورت صدور قبض را از حالت كاغذي و با همان جزئيات شناسه‌ها به الكترونيكي تغيير داديم. اما عده‌اي از همين موضوع شايعه‌سازي كردند كه هدف از الكترونيكي شدن قبوض گران كردن هزينه برق است.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، مصطفي رجبي مشهدي سخنگوي صنعت برق كشور گفت: ما در راستاي دسترسي آسان تر مردم به پرداخت قبض، قبض‌ها را از حالت كاغذي به الكترونيكي تبديل كرديم اما عده‌اي از همين موضوع شايعه‌سازي كردند كه هدف از الكترونيكي شدن قبوض گران كردن هزينه برق است.

وي افزود: برق به هيچ عنوان گران نشده و ما فقط صورت صدور قبض را از حالت كاغذي و با همان جزئيات شناسه‌ها به الكترونيكي تغيير داديم.

سخنگوي صنعت برق كشور از استقبال و شركت بيش از ۹۷ درصدي مردم در اين طرح ابراز خرسندي كرد و گفت: نحوه محاسبه قبوض هيچ تغييري نكرده و مانند گذشته محاسبه مي شود، لذا مردم به اخبار و شايعه‌هاي دروغين توجه نكنند.

رجبي مشهدي یادآور شد: با وجود اينكه ما سال گرمي را پشت سر گذاشتيم اما ۸۵ درصد مشتركان خانگي ما زير الگوي مصرف، برق مصرف كردند و جالب تر اينكه حدود ۳۰ درصد از اين ۸۵ درصد نسبت به سال گذشته مصرف برق كمتري داشتند.

انتهای پیام/ نفت و انرژیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.