۲۰ آذر ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۱۰۰۲۹۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰ دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

اردکانیان وزیر نیرو، در جلسه هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه صنعت آب و برق در صدر صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران قرار گرفته است، افزود: خدمات فنی و مهندسی آب و برق ایران در کشورهای منطقه حضور بسیار فعالی دارد.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، رضا اردکانیان وزیر نیرو، با اشاره به اینکه ساخت یک نیروگاه ۵۴۰ مگاواتی در لاذقیه سوریه به بخش خصوصی ایران واگذار شده است، گفت: این پروژه در حال حاضر با سرمایه‌گذاری مشترک در حال اجراست.

اردکانیان در جلسه هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه صنعت آب و برق در صدر صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران قرار گرفته است، افزود: خدمات فنی و مهندسی آب و برق ایران در کشورهای منطقه حضور بسیار فعالی دارد و بر این اساس، در کشور سوریه نیز پس از پایان جنگ این حضور آغاز شده و هم اکنون طرح‌های متعددی در حال اجراست.

وی با تاکید بر اینکه برای بازسازی صنعت برق سوریه امکانات وسیعی مورد نیاز است، گفت: کشورهای مختلفی علاقه‌مند ورود به این عرصه هستند و این فرصت مناسبی برای شرکت‌های ایرانی است که با مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی، در این بازار حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/ نفت وانرژیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.