۰۱ مرداد ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۸۰۹۵۱ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲ دسته : پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی, خبر, دولت و حاکمیت
۰

کتابچه «ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی؛ توقف یا تحوّل» در جریان پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی عرضه خواهد شد. در این کتابچه به نقد و بررسی عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از منظر مدیریتی و ساختاری پرداخته شده است.

به گزارش مقاومتی نیوز پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع «انرژی؛ پیشران اقتصاد ایران» روز دوشنبه هفته آینده ۲۹ بهمن ماه همزمان با سالروز ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

در جریان این همایش، کتابچه «ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی؛ توقف یا تحوّل؟» عرضه خواهد شد؛ در این کتابچه به نقد و بررسی عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از منظر مدیریتی و ساختاری پرداخته شده است.

مطابق با بررسی های انجام شده در این کتابچه، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حال حاضر متوقف شده و حرکتی در راستای ماموریت خود انجام نمی دهد؛ لذا ضروریست اصلاحاتی در ساختار آن صورت پذیرد تا این نهاد کلیدی، در مسیر تحقق ماموریت اصلی خود یعنی انجام «اقدامات فوق العاده و جهشی اقتصاد مقاومتی» قرار گیرد.

مصاحبه با مسئولین اقتصاد مقاومتی در ۱۱ دستگاه دولتی و بررسی ۳ نهاد مشابه ستاد در دیگر کشورها، سایر مباحث مطرح شده در این کتابچه است.

این کتابچه توسط شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی و با همکاری کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

انتهای پیام/ دولت و حاکمیتجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.