۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۷۴۲۱۸ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵دسته : گفتگو, نفت و انرژی
۰

یک منبع آگاه دولتی در خصوص مخالفت های اخیر با عرضه نفت در بورس، گفت: مخالفان به دنبال تخفیف ۱۰ دلاری و مدل بابک زنجانی در خرید نفت هستند و نمی خواهند برای خرید این محصول ضمانت نامه ارائه نمایند.

یک منبع آگاه دولتی در گفتگو با مقاومتی نیوز در خصوص مصاحبه هایی که اخیرا در مخالفت با عرضه نفت در بورس شده است، گفت: این طبیعی است که افرادی که نتوانستند با تخفیف بیشتر و بدون ارائه ضمانت نامه و با مدلی شبیه به بابک زنجانی نفت تهیه کنند، با این اقدام مخالف باشند.

وی افزود: بعضی هم به دنبال تخفیف های ۱۰ دلاری در خرید نفت هستند و به دلیل اینکه با این اقدام مخالفت شده، نسبت به عرضه نفت در بورس معترض شده اند. در حال حاضر نفت در بورس با تخفیف حدود ۲ دلاری عرضه می شود.

این منبع آگاه دولتی اضافه کرد: عرضه نفت در بورس مانع از دست رفتن منافع ملی و حراج نفت کشور می شود و از ایجاد پدیده هایی مانند بابک زنجانی جلوگیری می کند.

انتهای پیام/ نفت و انرژیجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.