۰۵ خرداد ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۶۵۳۴۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

رایزن بازرگانی ایران در روسیه با اشاره به برگزاری نمایشگاه کیف و کفش در روسیه و حضور قدرتمند ایران در این نمایشگاه، گفت: صادرات ایران به روسیه ۳۹ درصد رشد داشته است.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرهاد پرند، رایزن بازرگانی ایران در روسیه گفت: در ۷۷مین نمایشگاه بین المللی چرم و کفش مسکو (موس شوز ۲۰۱۸) مشارکت کنندگان از بیش از ۳۰ کشور از جمله ایران محصولات تخصصی چرم و مصنوعات آن را به نمایش گذاشته اند.

وی با تاکید بر افزایش ۳۹ درصدی صادرات ایران به روسیه افزود: تولیدات کفش و چرم ایران از نظر قیمت و کیفیت قابل رقابت است و معرفی برند ملی در خصوص چرم و کفش بصورت مستمر از ۲ سال پیش با برگزاری پاویون ج.ا.ایران در موش شوز آغاز شد که امید است با حمایت شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران این روند ادامه یابد.

پرند اظهار داشت: مشکل اصلی عدم معرفی و شناخت مصرف کننده روس از محصولات چرم و کفش ایران است که در روند بازاریابی و فروش این محصولات با پیگیری دفتر رایزنی بازرگانی و همکاری مساعد سازمان توسعه تجارت ایران مراحل ارزیابی، اخذ تضمین جهت ارایه مجوز به یک شرکت جهت ایجاد شو روم، بازاریابی و فروش کفش و چرم ایران در روسیه در حال انجام است.

گفتنی است، این نمایشگاه که از سال ۱۹۹۷ همه ساله ۴ بار برگزار می شود بزرگترین نمایشگاه کفش در روسیه و اروپای شرقی است که این دوره از نمایشگاه در مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع و ۶۰۰ غرفه  از ۱۹ تا ۲۲ شهریور ماه در شهر مسکو برپا خواهد بود.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.