۲۹ فروردین ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۶۲۸۷۳ ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

فهرست کامل آخرین اصلاحات گروه کالاهای وارداتی منتشر شد.

به گزارش گزارش مقاومتی نیوز به نقل از  فارس، پس از انتشار فهرست گروه‌های کالایی توسط مسئولان وزارت صنعت معدن و تجارت با تغییر سیاست‌ ارزی، این اولویت‌بندی گروه‌های کالایی نیز دست خوش تغییر شد.

در حال حاضر جدیدترین فهرست گروه‌های کالایی منتشر شده مربوط به ۱۶ مرداد ماه سال جاری است و به گفته مسئولان بازهم احتمال تغییر آن نیز وجود دارد.

اکنون علاوه بر گروه کالایی یک، دو، سه و چهار، دو گروه کالایی ۲۱ و ۲۲ به چشم می‌خورد که گفته می‌شود، منظور از گروه ۲۱ یعنی این اقلام در اولویت یک کالایی بوده و به گروه دو منتقل شده است.

همچنین گروه کالایی ۲۲ یعنی اقلام این گروه تغییری نکرده و همچنان در همان لیست باقی مانده است. البته در این رابطه هنوز هیچ مسئولی از سازمان توسعه تجارت و یا بانک مرکزی اظهارنظر شفاف و روشن نکرده‌اند.

فهرست ارائه شده به همراه شرح کالا، تعرفه و گروه کالایی تفکیک شده تا هنگام انجام تشریفات گمرکی روی تعرفه دقت و شفافیت بیشتری وجود داشته باشد و اختلافی به وجود نیاید.

  جزئیات کامل آخرین تغییرات گروه کالایی مربوط به ۱۶ مرداد ۹۷   را دریافت کنید.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.