۰۱ بهمن ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۵۴۳۳۸ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰دسته : خبر خارجی, راه و ساختمان
۰

اداره حمل و نقل دولت بریتانیا قصد دارد برای ساخت دو پروژه ریلی اتصال به فرودگاه هیترو لندن، از سرمایه گذاری بخش خصوصی با روش PPP استفاده کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد مقاومتی اداره حمل و نقل دولت بریتانیا اعلامیه های اطلاع رسانی قبلی در مورد رویدادهای ارائه به بازار را برای دو پروژه ریلی یعنی اتصال ریلی غربی به فرودگاه هیترو (WRLtH) و اتصال ریلی جنوبی به فرودگاه هیترو (SRLtH) منتشر کرده است.

فرودگاه هیترو یکی از فرودگاه های مهم بین المللی و دومین فرودگاه شلوغ جهان است که در ۲۳ کیلومتری غرب لندن قرار دارد.

اتصال ریلی غربی به فرودگاه هیترو

پروژه اتصال ریلی غربی به فرودگاه هیترو شامل اتصال ریلی جدید پیشنهادی بین خط اصلی غربی در منطقه لانگلی در برکشایر و ترمینال ۵ فرودگاه هیترو است.

اداره حمل و نقل دولت بریتانیا به دنبال آن است که علاقه به سرمایه گذاری و یا مشارکت در این پروژه از طریق گزینه مشارکت عمومی خصوصی (PPP) را با  ارائه به بازار بررسی کند.

کل هزینه ساخت پروژه بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ میلیون پوند (۹۵۰ میلیون تا ۱.۲ میلیارد دلار) برآورد می گردد.

اتصال ریلی جنوبی به فرودگاه هیترو

اتصال ریلی جنوبی به فرودگاه هیترو نیز یک اتصال ریلی جدید پیشنهادی است که فرودگاه هیترو را به جنوب بریتانیا متصل می کند.

این پروژه در مرحله نظری توسعه است و بنابراین اهداف راهبردی، مشخصات خروجی، مسیرها و راه حل های زیرساختی آن هنوز تعریف نشده است.

کل هزینه پروژه بین ۷۰۰ میلیون تا ۱.۴ میلیارد پوند ( ۹۵۰ میلیون تا ۱.۹ میلیارد دلار) برآورد می گردد.

منبع: www.infrapppworld.comجهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.