۰۱ بهمن ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۵۰۹۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

دانشگاه حضرت «آیت ا… العظمی بروجردی (ره)» قصد دارد اولین «همایش ملی اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» را در سطح دانشگاهی و با مجوز پایگاه استنادی جهانی اسلام ISC در تاریخ ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار نماید.

به گزارش شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی به نقل از نسیم آنلاین، دانشگاه حضرت «آیت ا… العظمی بروجردی (ره)» مفتخر است با استعانت از خداوند متعال و تلاش و مساعدت جمعی از صاحب‌نظران و پژوهشگران محترم در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و مبتنی بر نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، اولین «همایش ملی اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» را در سطح دانشگاهی و با مجوز پایگاه استنادی جهانی اسلام ISC در تاریخ ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار نماید.

این دانشگاه از همه متخصصان و پژوهشگران فعال در عرصه پژوهش در رشته‌های اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، علوم قرآن و حدیث دعوت نموده تا با ارائه آثار پژوهشی  خود، به برگزاری هرچه باشکوه تر این همایش یاری رسانند. 

هدف از برگزاری این همایش تولید و تقویت ادبیات و مبانی نظری اصول اقتصاد مقاومتی در ابعاد مختلف است. کمیته علمی و داوری این همایش از اساتید مجرب بیش از ۲۰ دانشگاه معتبر در کشور تشکیل شده است.

مسئولان برگزاری امیدوارند نتایج برگزاری همایش منجر به تبیین و شفافیت هر چه بیشتر این اصول و تبدیل آن به گفتمان غالب در جامعه و به خصوص در بین جامعه دانشگاهی گردد.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.