۰۱ مرداد ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۴۸۸۵۵ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

مدیر عامل توزیع برق تهران بزرگ گفت: تابستان سال آینده طرح‌هایی برای توسعه و اصلاح شبکه برق به ارزش ۳۰ میلیارد تومان دردست اجرا داریم که تا پایان فروردین ۹۷­ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از  مهر، حسین صبوری مدیر عامل توزیع برق تهران بزرگ درباره مصوبه هیئت­­ دولت که­ بر اساس آن­­­­ برق مصرفی دستگاه های دولتی نسبت به تابستان ۹۵ باید ­۱۰ درصد کاهش می یافت گفت: گزارش عملکرد دستگاه ها را تهیه و به استانداری و مسئولان ذیربط ارسال کردیم.

صبوری خاطر نشان کرد: مصوبه دیگری برای نهادینه کردن استفاده از انرژی های خورشیدی در دستگاه های دولتی داریم که بر اساس آن از نیمه دوم سال ۹۷ دستگاه های دولتی موظفند ۲۰ درصد مصرف انرژی خود را از طریق انرژی خورشیدی تامین کنند.

مدیر عامل توزیع برق تهران بزرگ با اشاره به اینکه اطلاع رسانی لازم در این زمینه انجام شده و این تکلیف به عهده دستگاه های دولتی است، گفت:­ در صورتی که دستگاه های دولتی به این مصوبه عمل نکنند ۲۰ درصد برق مصرفی آن ها به قیمت آزاد محاسبه خواهد شد. وزارت نیرو و دولت، برنامه هایی برای سبد تولید برق دارند و نهادهای دولتی به عنوان الگو باید پیشقدم شوند تا به جلب اعتماد سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری منجر شود.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.