۰۳ بهمن ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۳۹۰۱۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

رییس اتاق اصناف ایران گفت: به علت نارضایتی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در خصوص افزایش قیمت مصوبه و دستور صریح رئیس جمهور، بالارفتن نرخ نان متوقف می شود.

به گزارش مقاومتی نیوز، علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص توقف افزایش قیمت نان اظهار کرد: تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نارضایتی هایی نسبت به افزایش قیمت نان داشتند به همین علت بالا رفتن نرخ نان تا زمان تشکیل کارگروه بعدی ستاد تنظیم بازار متوقف می شود.

به گفته وی، وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داده در خصوص ابلاغ افزایش قیمت نان تا زمان تشکیل جلسه مجدد ستاد تنظیم بازار دست نگه داشته شود علاوه بر این مورد توقف افزایش قیمت نان مربوط به کل کشور بوده است.

رییس اتاق اصناف ایران تصریح کرد: با توجه به توقف افزایش قیمت نان در کشور واحد های صنفی باید با همان نرخ قبلی در صدد فروش نان برآیند.

فاضلی ادامه داد: قرار است موضوع افزایش قیمت و تعیین وزن چانه نان، مجددا در شورای آرد و نان مورد بررسی قرار گیرد.

این مقام مسوول در پایان یادآورشد: برای تامین رضایت تولیدکننده و مصرف کننده در خصوص قیمت نان قرار است جلسه ای با حضور مسوولان ذیربط برگزار شود. بنابر این هر گونه افزایش قیمت نان تا اطلاع ثانوی در کشور تخلف محسوب می شود.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.