۲۷ مهر ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۳۸۰۳۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

شریعتمداری وزیر صنعت در حالی از پابرجا بودن قرارداد خودرویی رنو صحبت به میان آورد که سابقه فرانسوی ها پیش از این نشان داده که چندان قابل اعتماد نیستند.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از پردیس خودرو، یکی از اخباری که پیرامون قرارداد ایدرو و رنو مطرح است موضوع سرمایه گذاری فرانسوی ها در ایران است. شنیده ها حاکی از آن است که فرانسوی ها به بهانه اظهارات ترامپ به مقامات ایرانی اعلام نموده اند که نمی توانند پول در ایران سرمایه گذاری کنند و در عوض پیشنهاد تامین منابع مورد نیاز از بانک های ایرانی را داده اند.

در همین رابطه دکتر محمد شریعتمداری وزیر محترم صنعت معدن و تجارت پنجشنبه هفته گذشته در گفتگو با خبرنگار پردیس خودرو با رد این موضوع گفت: قرارداد خودرویی همچنان پابرجاست و اظهارات مطروحه در خصوص قرارداد رنو صحت ندارد.

این در حالی است که سابقه فرانسوی ها پیش از این نشان داده که چندان قابل اعتماد نیستند. آخرین گواه اظهارات توتال در بخش نفت است که رسما اعلام نموده با توجه به سیاست های جدید امریکا نمی تواند در ایران فعالیت کند.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.