۲۸ مهر ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۳۷۷۶۹ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: از ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی تا به امروز ۲۵ هزار واحد در روستا‌ها به بهره برداری رسید.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد رضا سهرابی مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه زمین رایگان در روستا‌ها از سوی بنیاد مسکن اختصاص داده شده است افزود: تا به امروز، به ۲۰۰ خانواده زمین رایگان در روستاهای مختلف کشور اختصاص داده شده است.

وی در ادامه افزود: تسهیلات ارزان قیمت ۱۸ و ۲۰ میلیون تومانی به صورت بلاعوض  به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر کل دفتر معاون مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن از اختصاص تسهیلات مسکن روستایی از سوی دولت خبر داد و یادآورشد: خوشبختانه حمایت دولت در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی مطلوب است، درحالیکه میزان پرداخت تسهیلات مسکن در اقتصاد کشور شرایط مناسبی ندارد.

سهرابی اظهار کرد: سهیمه ساخت مسکن روستایی سالانه ۲۰۰ هزار واحد است که حدود ۱۰۰ هزارواحد تا به امروز ابلاغ و ۵ هزار واحد از این سهیمه انعقاد قرارداد شده، همچنین ۲۵ هزار واحد از  آن  از ابتدای سال به بهره برداری رسیده است.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.