۳۰ تیر ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۳۱۹۱۰ ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸ دسته : دیگر رسانه‌ها
۰

روحانی در جلسه هیئت دولت اقتصاد مقاومتی، رونق اقتصادی، توسعه اشتغال و جذب سرمایه را به عنوان اولویت های استانداران جدید عنوان نمود.

به گزاش مقاومتی نیوز،  در جلسه یکشنبه هیئت دولت به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس­ جمهوری، استانداران پیشنهادی پنج استان کشور از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفتند.

بر این اساس، آقایان محمدحسین مقیمی، هوشنگ بازوند، قاسم سلیمانی، مصطفی سالاری و مجید خدابخش به ترتیب به عنوان استانداران استان­های تهران، کرمانشاه، ایلام، گیلان و آذربایجان شرقی منصوب شدند.

اقتصاد مقاومتی، جذب سرمایه و توسعه اشتغال اولیت های مهم استانداران

رییس­ جمهور با آرزوی توفیق برای استانداران منتخب، بر رعایت مشی اعتدالی در اداره استان تأکیدکرد و اقتصاد مقاومتی، رونق اقتصادی، جذب سرمایه و توسعه اشتغال را از اولویت­ های مهم استانداران دانست.

آیین­ نامه اجرایی انتشار اسناد خزانه اسلامی به تصویب رسید

هیئت وزیران آیین­ نامه اجرایی مربوط به انتشار اسناد خزانه اسلامی را به تصویب رساند.

به موجب این آیین­ نامه، وزارت امور اقتصادی و دارایی مجاز است نسبت به انتشار اسناد خزانه اسلامی با سر رسید کمتر از یک سال به منظور استمرار جریان پرداخت­ های خزانه به قیمت اسمی تا سقف یکصد هزار میلیارد ریال اقدام کند.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.