۲۹ مرداد ۱۳۹۸

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۲۹۶۹۳ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱دسته : خبر, فرهنگ و گفتمان
۰

اقتصادنیوز رتبه اول، روزنامه دنیای اقتصاد رتبه دوم، اقتصادآنلاین رتبه سوم، اقتصادایران آنلاین رتبه چهارم و مقاومتی نیوز رتبه پنجم را در میان بیش از ۵۰ پایگاه خبری تحلیلی اقتصادی کشور از آن خود کرده اند.

به گزارش مقاومتی نیوز، بر اساس رتبه بندی های انجام شده با استفاده از شاخص سایت الکسا که به رتبه بندی سایت های جهان می پردازد، ۵ پایگاه خبری تحلیلی برتر اقتصاد کشور (سایت) معرفی شدند.

در این رتبه بندی، سایت های جامع اقتصادی که به همه موضوعات اقتصادی می پردازند مورد بررسی قرار گرفته اند.

در نتیجه سایت هایی که تنها یک موضوع مثل بانک، بورس، نفت و … را در دستور کار دارند، در این رتبه بندی حضور ندارند.

همچنین سایت هایی که تنها به رصد اخبار و نرخ های اقتصادی پرداخته و تولید خبر و تحلیل ندارند، در این رتبه بندی مورد بررسی قرار نگرفته اند.

بر این اساس اقتصادنیوز رتبه اول، روزنامه دنیای اقتصاد رتبه دوم، اقتصادآنلاین رتبه سوم، اقتصادایران آنلاین رتبه چهارم و مقاومتی نیوز رتبه پنجم را در میان بیش از ۵۰ پایگاه خبری تحلیلی اقتصادی کشور از آن خود کرده اند.

گفتنی است دیگر سایت های اقتصادی بر اساس الگوریتم رتبه بندی الکسا، رتبه بالای ۱۰۰۰ در میان سایت های ایرانی دارند.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.