۳۱ خرداد ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۲۸۰۷۳ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵ دسته : دیگر رسانه‌ها, نفت و انرژی
۰

به منطور استفاده از سرمایه های داخلی کشور برای توسعه و بهسازی صنعت برف، قوانین و ضوابط بهره‌گیری از اوراق مشارکت در طرح‌های برق منطقه ای سراسر کشور در کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مقاومتی نیوز به نقل از پاون، جلسه توجیهی اوراق مشارکت شرکت‌های برق منطقه ای سراسر کشور با حضور نمایندگان تأمین مالی شرکت توانیر، نمایندگان مالی شرکت‌های برق منطقه ای تهران، مازندران، خوزستان، گیلان، سیستان و بلوچستان در شرکت برق منطقه ای غرب برگزار شد.
در این نشست قوانین مربوط به انتشار اوراق مشارکت و سهمیه هر شرکت و توجیه انتشار اوراق توسط برق‌های منطقه ای دارای سهمیه، مراحل کاری انتشار اوراق و ارائه راهکارهای تسریع در کار و چالش‌های مربوطه و اطلاعات لازم در رابطه با قرارداد تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی اوراق مشارکت و پیش نیازهای عقد قرارداد تعهد پذیره نویسی تشریح و بررسی شد.

نمونه قرارداد تعهد پذیره نویسی و چگونگی مذاکره در رابطه با چالش‌های عقد قرارداد مذکور، مذاکره با شرکت‌های تأمین سرمایه در رابطه با پذیره نویسی، مذاکره در مورد نحوه ارائه گزارش توجیهی فنی و اقتصادی طرح‌های انتقال نیرو برای هر شرکت و ارائه یک نمونه از گزارش مذکور مربوط به ادوار گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان مقرر شد کلیه شرکت‌های برق منطقه ای که دارای سهمیه اوراق مشارکت می‌باشند، حداکثر تا پایان مرداد ماه سال جاری از شرکت توانیر درخواست اخذ مجوز مجمع جهت انتشار اوراق مذکور را نمایند و تا پایان شهریور ماه سال جاری نیز بانک عامل جهت انتشار اوراق مشارکت هر یک از شرکت‌های برق منطقه ای، مشخص و معرفی گردد.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.