۲۸ اسفند ۱۳۹۶

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس ضمن تأکید بر لزوم تقویت اقتصاد دانش بنیان، از درخواست این کمیته برای حضور دو تن از نمایندگان در جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد مقاومتی (مقاومتی نیوز)، رحیم زارع در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص نشست امروز سه شنبه کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز با حضور پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، ارزیابی و بررسی هایی در خصوص عملکرد دستگاه ها در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت گرفت.

 نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه لزوم پیشتازی در اقتصاد دانش بنیان و دستیابی به رتبه اول اقتصاد دانش‌بنیان در منطقه مدنظر سیاست های اقتصاد مقاومتی است، تاکید شد که حمایت های اقتصادی برای تقویت شرکت های دانش بنیان انجام شود.

 این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در نشست امروز تاکید شد تا از واردات کالاهای غیرضروری به کشور جلوگیری شود و در این رابطه گزارش عملکرد دستگاه ها اخذ شود.

زارع  در ادامه گفت: در سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید شده حمایت همه جانبه‌ و هدفمند از صادرات کالاها انجام شود و در جلسه امروز تاکید شد ضعف در ارائه مشوق های صادراتی رفع شود.

رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در جلسه امروز تصمیم گرفته شد مکاتبه ای با ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی انجام شود تا دو نماینده عضو کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس در نشست های ستاد مذکور حضور داشته باشند.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.