۲۸ خرداد ۱۳۹۷

رهبر معظّم انقلاب: علاج برون رفت از مشکلات کشور «اقتصاد مقاومتی» است.

شناسه خبر: ۲۶۷۴۹ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵ دسته : خبر, فرهنگ و گفتمان
۰

به فرموده رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای، «پرداختن به مشکلات مردم بویژه مشکلات معیشتی و اقتصادی» به عنوان اولویت اصلی، «تعامل گسترده با دنیا و ارتباطات وسیع با ملتها و دولتها»، و «ایستادگی همراه با صلابت و قدرت در مقابل سلطه طلبان»، سه جهت گیری اصلی است که باید به‌طور همزمان در دستور کار دولت باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد مقاومتی (مقاومتی نیوز)، مراسم تنفیذ دکتر روحانی رئیس جمهور دوازدهم جمهوری اسلامی ایران امروز برگزار شد.

ایشان در این مراسم، در بیان سه جهت گیری دولت آینده فرمودند: «پرداختن به مشکلات مردم بویژه مشکلات معیشتی و اقتصادی» به عنوان اولویت اصلی، «تعامل گسترده با دنیا و ارتباطات وسیع با ملتها و دولتها»، و «ایستادگی همراه با صلابت و قدرت در مقابل سلطه طلبان»، سه جهت گیری اصلی است که باید به‌طور همزمان در دستور کار دولت باشد.

گفتنی است که رهبر معظم انقلاب در متن پیام تنفیذ دکتر روحانی، بر اقتصاد مقاومتی و پیگیری اشتغال و تولید داخلی نیز تاکید فرموده بودند.جهت احترام به مخاطبان فرهیخته، نظرات بدون بازبینی منتشر می شود. لطفا نظرات خود را جهت تعميق و گسترش بحث ارائه نمایید. نظرات حاوی توهين، افترا و تهمت به ديگران پاک می شود.